PAOLO ANDREUCCI W NOWYM PEUGEOT 208
Zwyciężając w Rajdzie Tuscan Rewind – czwarty raz z rzędu w czterech rozegranych rozgrywkach – Paolo Andreucci w nowym PEUGEOT 208 Rally 4 zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Włoch 2020 w kategorii samochodów z napędem na 2 koła. Nowy PEUGEOT 208 Rally 4 był gwiazdą sezonu.


W sezonie, który niewątpliwie okazał się bardzo wymagający, Paolo Andreucci zdobył po raz kolejny tytuł Rajdowego Mistrza Włoch w kategorii samochodów z napędem na 2 koła. Mistrz Toskanii odniósł czwarte zwycięstwo w czterech rozgrywkach dzięki nowemu, debiutującemu w tym sezonie PEUGEOT 208 Rally 4. Samochód od razu stał się jednym z liderów w swojej klasie i zapewnił marce kolejne sukcesy w historii startów w kategorii 2WD.

Ciocco, Targa Florio, 2 Valli, a teraz Tuscan Rewind - w tym dość trudnym sezonie Paolo Andreucci i Anna Andreussi wygrali wszystkie rajdy. Cały zespół ciężko pracował, aby napisać nowy rozdział w historii włoskich rajdów. F.P.F. Sport dostarczył obu mistrzom świata nowy Peugeot 208 Rally 4 – doskonale wyposażony samochód, konkurencyjny od samego początku mistrzostw. To znak, że, podobnie jak jego wersja szosowa wybrana w najbardziej prestiżowym międzynarodowym konkursie „Samochodem Roku 2020”, Peugeot 208 Rally 4 wyznacza standardy również w sportach motorowych.

Paolo Andreucci: „Cóż to był za sezon! Znowu odnieśliśmy sukces. Mistrzostwa 2020 były naprawdę dziwne, krótkie i było nieco zamieszania. Ale wszyscy naprawdę daliśmy z siebie wszystko. Chcieliśmy, aby debiut nowego PEUGEOT 208 Rally 4 zakończył się sukcesem i tak się stało! To niezwykły samochód, który nawet młodym kierowcom da dużo frajdy i pozwoli sięgać po zwycięstwo. Tym pojazdem wygraliśmy wszystkie rajdy, w których braliśmy udział. To jest również zasługa zespołu i techników F.P.F. Sport ze stajni Fabrizio i Michele FABBRI, którym dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim partnerom, którzy w nas uwierzyli i wspierali nas w tej przygodzie – od Pirelli aż do firm Total, Sparco, Gen-Art i wszystkim innym. Bardzo dziękujemy!”

Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies