ZIMOWA PROMOCJA

Poznaj promocyjną ofertę oryginalnych części zamiennych rekomendowanych w sezonie zimowym. W trakcie trwania promocji otrzymasz nawet do 20% rabatu na zakup wybranych grup części zamiennych, akcesoriów i produktów chemii warsztatowej Peugeot, Citroen, DS., Opel.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZIMOWA PROMOCJA EUROREPAR

Do 12 marca trwa promocja na części zamienne EUROREPAR. W ofercie znajdują się wybrane grupy asortymentowe, takie jak: filtry, klocki i tarcze hamulcowe, zestawy rozrządu i wiele innych. Oferta do większości marek samochodów w tym do samochodów Grupy PSA.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CZEŚCI Z GAMY TRW

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają w Distrigo zakupu części zamiennych TRW, za każde wydane 200 zł netto otrzymają markowe rękawiczki TRW. Zakupy za wielokrotność 200 zł są nagradzane kolejnymi rękawiczkami. Promocja trwa od 1 stycznia do 28 lutego 2021, lub do wyczerpania zapasu nagród.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OLEJE EUROREPAR

Syntetyczne i półsyntetyczne odpowiadające specyfikacjom wielu producentów samochodów (np. VW – BMW – Mercedes – KIA – Hyundai – Renault – Ford – Opel/GM) Opakowania: 1 litr, 5 litrów, beczki 60 i 208 litrów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ CENY

Opony Eurorepar Reliance Zima

Opony godne zaufania. Zimowe, trudne warunki, drogi pokryte śniegiem lub błotem…. Nawet wtedy opony EUROREPAR WINTER zapewniają optymalną przyczepność do drogi, bezpieczną jazdę w zakrętach i skuteczne hamowanie, a przy tym są ciche. To wszystko, oraz ich atrakcyjna cena powoduje, że są bardzo rozsądną propozycją na zimę !
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies