Akumulatory eurorepar

Długi postój, częste rozruchy i jazda na krótkich dystansach to najtrudniejsze warunki dla akumulatora. Zapoznaj się z ofertą akumulatorów EUROREPAR – tylko do końca sierpnia dodatkowy rabat 15%.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Letnia promocja - Rabaty do 20%

Oferta oryginalnych części zamiennych, akcesoriów, płynów eksploatacyjnych Peugeot, Citroen, DS., Opel obejmuje bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz w niej między innymi: filtry, tarcze i klocki hamulcowe, pióra wycieraczek oraz wiele innych części zamiennych w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta ważna do końca sierpnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Letnia promocja eurorepar

Do końca sierpnia możesz otrzymać dodatkowe nawet 10% rabatu na części zamienne EUROREPAR. W ofercie znajdują się wybrane grupy asortymentowe, takie jak: filtry, klocki i tarcze hamulcowe, zestawy rozrządu i wiele innych. Oferta do większości marek samochodów w tym do samochodów Grupy PSA.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jednorazowa maska ochronna

W czasach koronawirusa jednorazowe maseczki ochronne stały się artykułem pierwszej potrzeby. Wiele krajów, w tym Polska wprowadziły wymóg ich noszenia w miejscach publicznych. Ten rodzaj środka ochrony w czasach pandemii jest także wyrazem troski pracodawców względem pracowników oraz klientów. Eurorepar poszerza tym samym swoją ofertę o produkcję jednorazowych maseczek ochronnych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oferta specjalna

Krem myjący, żel warsztatowy do mycia rąk oraz ściereczki czyszczące to niezbędny specyfik w każdym warsztacie samochodowym. Oprócz silnych właściwości czyszczących, mają one również właściwości chroniące i nawilżające skórę. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć także różnego rodzaju produkty ochronne, takie jak: jednorazowe pokrowce foliowe na fotele samochodowe oraz uniwersalne rękawice Microflex.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opony Eurorepar Reliance Lato

Opony letnie EUROREPAR RELIANCE to gama 49 wymiarów (od 13 do 17 cali) Dostarczane przez jednego z wiodących, światowych producentów. Gwarancja JAKOŚCI i TRWAŁOŚCI.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oleje silnikowe EUROREPAR

Syntetyczne i półsyntetyczne odpowiadające specyfikacjom wielu producentów samochodów (np. VW – BMW – Mercedes – KIA – Hyundai – Renault – Ford – Opel/GM) Opakowania: 1 litr, 5 litrów, beczki 60 i 208 litrów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ CENY