Części fabrycznie regenerowane

Regenerowane fabrycznie części zamienne do samochodów Peugeot, Citroën, DS, Opel. Oszczędne i ekologiczne rozwiązanie w zakresie serwisowania samochodów. Podczas trwania LETNIEJ PROMOCJI na wybrane grupy części regenerowanych możesz otrzymać nawet do 20% rabatu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Letnia Promocja Eurorepar

Do 2 września możesz otrzymać nawet do 15% rabatu na części zamienne EUROREPAR. W ofercie znajdują się wybrane grupy asortymentowe, takie jak: filtry, świece, pióra wycieraczek, zestawy rozrządu i wiele innych. Oferta do większości marek samochodów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Letnia Promocja na Oryginalne Części Zamienne

Poznaj promocyjną ofertę oryginalnych części zamiennych, akcesoriów oraz płynów eksploatacyjnych rekomendowanych w sezonie letnim. W trakcie trwania promocji otrzymasz nawet do 20% rabatu na zakup wybranych grup oryginalnych części zamiennych. Oferta ważna do 2 września 2022.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czynnik chłodniczy R1234yf

Szeroka oferta DISTRIGO obejmuje między innymi produkty do obsługi klimatyzacji samochodowej, w tym czynnik chłodniczy R1234yf (butla 5kg) oraz czynnik R134a (butla 13kg) Oferta cen specjalnych na czynnik do klimatyzacji tylko do końca maja lub do wyczerpania zapasów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opony Eurorepar Reliance

Idąc za sukcesem pierwszej generacji, która zadebiutowała niespełna 3 lata temu, Eurorepar aktualizuje i rozszerza swoją ofertę opon letnich Reliance. Nowa, druga generacja opon Reliance jest zoptymalizowana pod względem liczby oferowanych produktów, gama została jednak rozszerzona i obecnie obejmuje również opony dla lekkich pojazdów dostawczych i SUV-ów. Nowe opony cechuje zwiększona trwałość i dlatego mogą one być atrakcyjną propozycją dla klientów użytkujących nie tylko samochody osobowe, ale również dostawcze i z napędem na cztery koła.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ CENY

OLEJE EUROREPAR

Syntetyczne i półsyntetyczne odpowiadające specyfikacjom wielu producentów samochodów (np. VW – BMW – Mercedes – KIA – Hyundai – Renault – Ford – Opel/GM) Opakowania: 1 litr, 5 litrów, beczki 60 i 208 litrów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ CENY
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies