DISTRIGO to marka stworzona przez GRUPĘ PSA w celu wzmocnienia swojej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych.

Ta nowa marka łączy w sobie zarówno coraz większe zaangażowanie handlowe GRUPY PSA w dystrybucję wielu linii części zamiennych skierowanych do różnych grup odbiorców, jak i jej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w międzynarodowej logistyce.

Ta nowa marka oznacza również systematyczne przekształcanie się GRUPY PSA z roli producenta i dostawcy oryginalnych części zamiennych do produkowanych przez siebie samochodów marek Peugeot, Citroën, DS do bycia globalnym podmiotem oferującym części zamienne wszystkim klientom niezależnie od marki i wieku użytkowanego pojazdu.

Marka DISTRIGO proponuje więc coraz bardziej powiększającą się ofertę zawierającą:

  • Oryginalne części zamienne i akcesoria Peugeot, Citroën, DS.
  • Fabrycznie regenerowane części zamienne z gamy SECOIA do samochodów Peugeot, Citroën, DS.
  • Gamę produktów EUROREPAR przeznaczoną do samochodów większości marek obejmującą: części zamienne, akcesoria, opony, oleje.
  • Produkty chemii warsztatowej FORWËLT.

Za tak różnorodną ofertą stoi nowoczesny system logistyczny, jakim dysponuje właśnie marka DISTRIGO i realizuje dostawy swoich produktów do takich grup klientów jak:

  • Sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Peugeot, Citroën, DS
  • Sieć Euro Repar Car Service – sieć warsztatów świadczących kompleksową obsługę samochodów większości marek
  • Warsztaty Niezależne, które podpisały z Grupą PSA w Polsce umowę o współpracy.

Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom tak wielu grup klientów i ciągle zmieniającym się wyzwaniom niezwykle silnej konkurencji powstała właśnie marka DISTRIGO będąca solidnym i dynamicznym podmiotem jakim dysponuje GRUPA PSA.