DISTRIGO to marka stworzona przez GRUPĘ STELLANTIS w celu wzmocnienia swojej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych.

Ta nowa marka łączy w sobie zarówno coraz większe zaangażowanie handlowe GRUPY STELLANTIS w dystrybucję wielu linii części zamiennych skierowanych do różnych grup odbiorców, jak i jej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w międzynarodowej logistyce.

Ta nowa marka oznacza również systematyczne przekształcanie się GRUPY STELLANTIS z roli producenta i dostawcy oryginalnych części zamiennych do produkowanych przez siebie samochodów marek Peugeot, Citroën, DS, Opel do bycia globalnym podmiotem oferującym części zamienne wszystkim klientom niezależnie od marki i wieku użytkowanego pojazdu.

Marka DISTRIGO proponuje więc coraz bardziej powiększającą się ofertę zawierającą:

 • Oryginalne części zamienne i akcesoria Peugeot, Citroën, DS, Opel

  Części oryginalne
 • Fabrycznie regenerowane części zamienne do samochodów Peugeot, Citroën, DS, Opel

  Części regenerowane *Części Zamienne Fabrycznie Regenerowane
 • Gamę produktów EUROREPAR przeznaczoną do samochodów większości marek obejmującą: części zamienne, akcesoria, opony, oleje.

  Eurorepar
 • Części Innych Producentów, które przeznaczone są głównie do obsługi eksploatacyjnej i prostych napraw mechanicznych samochodów różnych marek.

Za tak różnorodną ofertą stoi nowoczesny system logistyczny, jakim dysponuje właśnie marka DISTRIGO i realizuje dostawy swoich produktów do takich grup klientów jak:

 • Sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Peugeot, Citroën, DS, Opel
 • Sieć Euro Repar Car Service – sieć warsztatów świadczących kompleksową obsługę samochodów większości marek
 • Warsztaty Niezależne, które podpisały z Grupą STELLANTIS w Polsce umowę o współpracy.

Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom tak wielu grup klientów i ciągle zmieniającym się wyzwaniom niezwykle silnej konkurencji powstała właśnie marka DISTRIGO będąca solidnym i dynamicznym podmiotem jakim dysponuje GRUPA STELLANTIS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZOBACZ FILM

Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies