1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry przeciwpyłkowe

Technologia dostosowana do każdego typu samochodu (filtr cząstek stałych lub węglowy) i do zapotrzebowania rynku. Zastosowanie w poszczególnych modelach samochodów oraz sposób montażu uwidocznione na etykiecie. Plastikowe próżniowe opakowanie zachowuje właściwości filtra podczas przechowywania.

Zobacz więcej

Zestawy rozrządu

Gama zestawów rozrządu EUROREPAR składa się z 230 referencji pokrywających ponad 80% parku samochodów w Europie i oferuje najlepszą relację ceny do parametrów. Głównym zadaniem paska rozrządu jest synchronizacja ruchu tłoków i zaworów, zapewniająca poprawne funkcjonowanie silnika. Zbyt długa eksploatacja bez wymiany paska może prowadzić do uszkodzenia silnika lub jego całkowitego zniszczenia.

Zobacz więcej

Płyn do spryskiwaczy

Gama płynów do spryskiwaczy EUROREPAR składa się z 7 referencji i zapewnia klientom najwyższy poziom satysfakcji. Jakość płynu jest określana poprzez zdolność do usuwania wszystkich śladów zanieczyszczeń (insektów, błota i innych pozostałości) oraz wytrzymałość na niskie temperatury, w szczególności zapobieganie tworzenia się lodu na szybie.

Zobacz więcej

Oleje silnikowe

Oleje zostały opracowane na bazie współpracy z jednym z kluczowych światowych producentów w branży petrochemicznej. Eurorepar oferuje jedną z najszerszych gam produktów, spełniających wymogi techniczne bardzo dużej grupy producentów samochodów.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

Polska premiera nowego PEUGEOT e-208

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego PEUGEOT e-208 w 100% elektrycznego.

Zobacz więcej

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO!

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

Zobacz więcej

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

Zobacz więcej