1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry przeciwpyłkowe

Technologia dostosowana do każdego typu samochodu (filtr cząstek stałych lub węglowy) i do zapotrzebowania rynku. Zastosowanie w poszczególnych modelach samochodów oraz sposób montażu uwidocznione na etykiecie. Plastikowe próżniowe opakowanie zachowuje właściwości filtra podczas przechowywania.

Zobacz więcej

Zestawy rozrządu

Gama zestawów rozrządu EUROREPAR składa się z 230 referencji pokrywających ponad 80% parku samochodów w Europie i oferuje najlepszą relację ceny do parametrów. Głównym zadaniem paska rozrządu jest synchronizacja ruchu tłoków i zaworów, zapewniająca poprawne funkcjonowanie silnika. Zbyt długa eksploatacja bez wymiany paska może prowadzić do uszkodzenia silnika lub jego całkowitego zniszczenia.

Zobacz więcej

Płyn do spryskiwaczy

Gama płynów do spryskiwaczy EUROREPAR składa się z 7 referencji i zapewnia klientom najwyższy poziom satysfakcji. Jakość płynu jest określana poprzez zdolność do usuwania wszystkich śladów zanieczyszczeń (insektów, błota i innych pozostałości) oraz wytrzymałość na niskie temperatury, w szczególności zapobieganie tworzenia się lodu na szybie.

Zobacz więcej

Oleje silnikowe

Oleje zostały opracowane na bazie współpracy z jednym z kluczowych światowych producentów w branży petrochemicznej. Eurorepar oferuje jedną z najszerszych gam produktów, spełniających wymogi techniczne bardzo dużej grupy producentów samochodów.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

40 LAT CITROËNA 2CV CHARLESTON

W październiku 1980 roku w czasie salonu samochodowego w Paryżu Citroën zaprezentował model 2CV 6 Charleston. Wersja specjalna Charleston, wyprodukowana w liczbie 8000 sztuk, odniosła tak ogromny sukces, że w lipcu 1981 roku weszła na stałe do gamy i była oferowana aż do momentu zakończenia produkcji 2CV.

Zobacz więcej
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies