1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry przeciwpyłkowe

Technologia dostosowana do każdego typu samochodu (filtr cząstek stałych lub węglowy) i do zapotrzebowania rynku. Zastosowanie w poszczególnych modelach samochodów oraz sposób montażu uwidocznione na etykiecie. Plastikowe próżniowe opakowanie zachowuje właściwości filtra podczas przechowywania.

Zobacz więcej

Zestawy rozrządu

Gama zestawów rozrządu EUROREPAR składa się z 230 referencji pokrywających ponad 80% parku samochodów w Europie i oferuje najlepszą relację ceny do parametrów. Głównym zadaniem paska rozrządu jest synchronizacja ruchu tłoków i zaworów, zapewniająca poprawne funkcjonowanie silnika. Zbyt długa eksploatacja bez wymiany paska może prowadzić do uszkodzenia silnika lub jego całkowitego zniszczenia.

Zobacz więcej

Płyn do spryskiwaczy

Gama płynów do spryskiwaczy EUROREPAR składa się z 7 referencji i zapewnia klientom najwyższy poziom satysfakcji. Jakość płynu jest określana poprzez zdolność do usuwania wszystkich śladów zanieczyszczeń (insektów, błota i innych pozostałości) oraz wytrzymałość na niskie temperatury, w szczególności zapobieganie tworzenia się lodu na szybie.

Zobacz więcej

Oleje silnikowe

Oleje zostały opracowane na bazie współpracy z jednym z kluczowych światowych producentów w branży petrochemicznej. Eurorepar oferuje jedną z najszerszych gam produktów, spełniających wymogi techniczne bardzo dużej grupy producentów samochodów.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

CITROËN ŚWIĘTUJE 50-LECIE MODELU GS

Z okazji salonu Retromobile 2020, który odbędzie się w dniach 5 – 9 lutego w Paryżu, Citroën świętuje 50-lecie modelu GS i pierwszy śmiały przejazd przez Saharę. 50-lecie modelu GS, który miał swoją premierę w 1970 roku, jest dla marki okazją do zaprezentowania Citroëna GS w wersji zaprojektowanej przez znanego architekta wnętrz Tristana Auera dla Les Bains. W powietrzu czuć również zapach przygody, bowiem na wystawie znalazła się replika Złotego Skarabeusza, czyli pierwszego samochodu, który przejechał Saharę w 1922 roku.

Zobacz więcej

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën prezentuje nową kampanię telewizyjną „SUV Citroën C5 Aircross – odkrywaj świat poza zasięgiem”. W skrócie: widzimy rodzinę w podróży, ojciec zdaje się rozpaczliwie szukać zasięgu sieci... A może jest odwrotnie? Może chce oderwać się od wszystkiego jadąc SUV-em Citroën C5 Aircross, którego wyjątkowy komfort zachęca do „zwolnienia tempa”?

Zobacz więcej

PEUGEOT SPORT PRZEDSTAWIA MODEL 208 RALLY 4

W 2020 roku gama pojazdów oferowanych przez PEUGEOT SPORT poszerza się o nowy model – PEUGEOT 208 Rally 4. Samochód ten jest następcą PEUGEOT 208 R2, będącego bestsellerem i punktem odniesienia w kategorii samochodów rajdowych z napędem na jedną oś. Kategoria ta została ostatnio przemianowana przez FIA na „Rally 4”.

Zobacz więcej