1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Sfery zawieszenia

Produkowane przez doświadczonego specjalistę w zakresie elementów zawieszenia, sfery Eurorepar pokrywają ponad 99 % zapotrzebowania europejskiego parku pojazdów. Gama liczy aktualnie 62 referencje. Sfery mają wpływ na utrzymanie właściwego toru jazdy, długość drogi hamowania i komfort podróżowania. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości sfer, które są głównym elementem zawieszenia hydraulicznego. Dlatego odpowiadają one specyfikacjom części oryginalnych.

Zobacz więcej

Pompy wody

Gama pomp wody Eurorepar składa się z 229 referencji pokrywających 90% parku samochodów w Europie. Oferta jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej relacji jakości i ceny do parametrów. Pompa wody ma kluczowy wpływ na poprawne funkcjonowanie silnika: to serce systemu chłodzenia. Jest precyzyjnym elementem, który pracuje w bardzo wysokiej temperaturze przekraczającej 100℃. Pompa wody zapewnia odpowiednią cyrkulację czynnika pomiędzy silnikiem a chłodnicą, dzięki czemu wpływa na odpowiednie chłodzenie silnika i utrzymuje szczelność bloku silnika.

Zobacz więcej

Płyn hamulcowy

Nowa gama płynów hamulcowych EUROREPAR pokrywa zapotrzebowanie ponad 95% europejskiego parku samochodowego. Jakość płynu hamulcowego określa się na podstawie jego zdolności do nieprzechodzenia do stanu wrzenia w wysokich temperaturach, co gwarantuje długotrwałe działanie układu hamulcowego, a także na podstawie jego lepkości w niskich temperaturach, mającej wpływ na optymalną skuteczność systemów ESP niezależnie od temperatury zewnętrznej (zimą).

Zobacz więcej

Zestawy łożysk kół

Zestawy łożysk kół są ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo, prowadzenie i zwrotność pojazdu. W przypadku pojawienia się w nich luzu na skutek zużycia, istnieje ryzyko uszkodzenia i wypadnięcia piasty podtrzymującej koło. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do części mających wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego testy produktów są przeprowadzane lub zatwierdzane przez inżynierów i techników z Grupy PSA.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

DS 4 - TECHNOLOGIA STAJE SIĘ WYRAFINOWANIEM

Już w kilka tygodni po prezentacji DS 4 można składać zamówienia. Ceny zaczynają się od 114 900 zł (wersja DS 4 BASTILLE PureTech 130 Automatic). Pierwsze dostawy DS 4 planowane są na koniec roku, z priorytetem dla wersji DS 4 LA PREMIÈRE.

Zobacz więcej

WYPRODUKOWANO MILION SAMOCHODÓW CITROËN C3 TRZECIEJ GENERACJI

Trzecia generacja modelu C3 przekroczyła liczbę miliona egzemplarzy sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek pod koniec 2016 roku. Citroën C3, wyprodukowany w ponad 4,5 miliona sztuk od 2002 roku, potwierdza tym samym swoją atrakcyjność i pozycję światowego bestsellera marki. O sukcesie handlowym świadczy uplasowanie się wśród trzech liderów sprzedaży w tym segmencie w 2020 roku na czołowych rynkach: we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Portugalii, Danii, Słowacji czy Bułgarii.

Zobacz więcej
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies