1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Sfery zawieszenia

Produkowane przez doświadczonego specjalistę w zakresie elementów zawieszenia, sfery Eurorepar pokrywają ponad 99 % zapotrzebowania europejskiego parku pojazdów. Gama liczy aktualnie 62 referencje. Sfery mają wpływ na utrzymanie właściwego toru jazdy, długość drogi hamowania i komfort podróżowania. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości sfer, które są głównym elementem zawieszenia hydraulicznego. Dlatego odpowiadają one specyfikacjom części oryginalnych.

Zobacz więcej

Pompy wody

Gama pomp wody Eurorepar składa się z 229 referencji pokrywających 90% parku samochodów w Europie. Oferta jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej relacji jakości i ceny do parametrów. Pompa wody ma kluczowy wpływ na poprawne funkcjonowanie silnika: to serce systemu chłodzenia. Jest precyzyjnym elementem, który pracuje w bardzo wysokiej temperaturze przekraczającej 100℃. Pompa wody zapewnia odpowiednią cyrkulację czynnika pomiędzy silnikiem a chłodnicą, dzięki czemu wpływa na odpowiednie chłodzenie silnika i utrzymuje szczelność bloku silnika.

Zobacz więcej

Płyn hamulcowy

Nowa gama płynów hamulcowych EUROREPAR pokrywa zapotrzebowanie ponad 95% europejskiego parku samochodowego. Jakość płynu hamulcowego określa się na podstawie jego zdolności do nieprzechodzenia do stanu wrzenia w wysokich temperaturach, co gwarantuje długotrwałe działanie układu hamulcowego, a także na podstawie jego lepkości w niskich temperaturach, mającej wpływ na optymalną skuteczność systemów ESP niezależnie od temperatury zewnętrznej (zimą).

Zobacz więcej

Zestawy łożysk kół

Zestawy łożysk kół są ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo, prowadzenie i zwrotność pojazdu. W przypadku pojawienia się w nich luzu na skutek zużycia, istnieje ryzyko uszkodzenia i wypadnięcia piasty podtrzymującej koło. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do części mających wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego testy produktów są przeprowadzane lub zatwierdzane przez inżynierów i techników z Grupy PSA.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

Polska premiera nowego PEUGEOT e-208

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego PEUGEOT e-208 w 100% elektrycznego.

Zobacz więcej

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO!

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

Zobacz więcej

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

Zobacz więcej