1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Sfery zawieszenia

Produkowane przez doświadczonego specjalistę w zakresie elementów zawieszenia, sfery Eurorepar pokrywają ponad 99 % zapotrzebowania europejskiego parku pojazdów. Gama liczy aktualnie 62 referencje. Sfery mają wpływ na utrzymanie właściwego toru jazdy, długość drogi hamowania i komfort podróżowania. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości sfer, które są głównym elementem zawieszenia hydraulicznego. Dlatego odpowiadają one specyfikacjom części oryginalnych.

Zobacz więcej

Pompy wody

Gama pomp wody Eurorepar składa się z 229 referencji pokrywających 90% parku samochodów w Europie. Oferta jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej relacji jakości i ceny do parametrów. Pompa wody ma kluczowy wpływ na poprawne funkcjonowanie silnika: to serce systemu chłodzenia. Jest precyzyjnym elementem, który pracuje w bardzo wysokiej temperaturze przekraczającej 100℃. Pompa wody zapewnia odpowiednią cyrkulację czynnika pomiędzy silnikiem a chłodnicą, dzięki czemu wpływa na odpowiednie chłodzenie silnika i utrzymuje szczelność bloku silnika.

Zobacz więcej

Płyn hamulcowy

Nowa gama płynów hamulcowych EUROREPAR pokrywa zapotrzebowanie ponad 95% europejskiego parku samochodowego. Jakość płynu hamulcowego określa się na podstawie jego zdolności do nieprzechodzenia do stanu wrzenia w wysokich temperaturach, co gwarantuje długotrwałe działanie układu hamulcowego, a także na podstawie jego lepkości w niskich temperaturach, mającej wpływ na optymalną skuteczność systemów ESP niezależnie od temperatury zewnętrznej (zimą).

Zobacz więcej

Zestawy łożysk kół

Zestawy łożysk kół są ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo, prowadzenie i zwrotność pojazdu. W przypadku pojawienia się w nich luzu na skutek zużycia, istnieje ryzyko uszkodzenia i wypadnięcia piasty podtrzymującej koło. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do części mających wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego testy produktów są przeprowadzane lub zatwierdzane przez inżynierów i techników z Grupy PSA.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

CITROËN ŚWIĘTUJE 50-LECIE MODELU GS

Z okazji salonu Retromobile 2020, który odbędzie się w dniach 5 – 9 lutego w Paryżu, Citroën świętuje 50-lecie modelu GS i pierwszy śmiały przejazd przez Saharę. 50-lecie modelu GS, który miał swoją premierę w 1970 roku, jest dla marki okazją do zaprezentowania Citroëna GS w wersji zaprojektowanej przez znanego architekta wnętrz Tristana Auera dla Les Bains. W powietrzu czuć również zapach przygody, bowiem na wystawie znalazła się replika Złotego Skarabeusza, czyli pierwszego samochodu, który przejechał Saharę w 1922 roku.

Zobacz więcej

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën prezentuje nową kampanię telewizyjną „SUV Citroën C5 Aircross – odkrywaj świat poza zasięgiem”. W skrócie: widzimy rodzinę w podróży, ojciec zdaje się rozpaczliwie szukać zasięgu sieci... A może jest odwrotnie? Może chce oderwać się od wszystkiego jadąc SUV-em Citroën C5 Aircross, którego wyjątkowy komfort zachęca do „zwolnienia tempa”?

Zobacz więcej

PEUGEOT SPORT PRZEDSTAWIA MODEL 208 RALLY 4

W 2020 roku gama pojazdów oferowanych przez PEUGEOT SPORT poszerza się o nowy model – PEUGEOT 208 Rally 4. Samochód ten jest następcą PEUGEOT 208 R2, będącego bestsellerem i punktem odniesienia w kategorii samochodów rajdowych z napędem na jedną oś. Kategoria ta została ostatnio przemianowana przez FIA na „Rally 4”.

Zobacz więcej