1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry paliwa do silników diesla

Licząca 185 pozycji katalogowych, pokrywających 98% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów do silników diesla Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtry Eurorepar skutecznie chronią układ paliwowy przed zanieczyszczeniami, takimi jak zabrudzenia, rdza, pył czy obecność wody. Eurorepar oferuje gamę filtrów do silników diesla z wbudowanym metalowo- plastikowym monoblokiem nowej generacji, by sprostać wymaganiom technologii stosowanych we współczesnych silnikach diesla.

Zobacz więcej

Filtry paliwa do silników benzynowych

Licząca 46 pozycji katalogowych, pokrywających ponad 94% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów paliwa do silników benzynowych Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtr paliwa do silnika benzynowego usuwa zanieczyszczenia, osady lub rdzę obecną w postaci zawiesiny w paliwie lub przedostające się do zbiornika paliwa podczas tankowania. Filtr chroni gaźnik lub układ wtryskowy, który jest niezwykle wrażliwy na zanieczyszczenie paliwa.

Zobacz więcej

Filtry oleju

Licząca 204 pozycje katalogowe, które pokrywają zapotrzebowanie 97% parku samochodowego w Europie, gama filtrów oleju Eurorepar została zaprojektowana z myślą zapewnienia użytkownikom jak najwyższego poziomu satysfakcji. Filtry oleju odpowiadają za dostarczanie do silnika czystego oleju, zatrzymując pył ścierny, cząsteczki metalu, pozostałości po procesie spalania i wszystkie inne stałe zanieczyszczenia.

Zobacz więcej

Sprzęgła kompletne

Nowa gama kompletnych sprzęgieł Eurorepar odpowiada na zapotrzebowanie większości marek samochodów parku europejskiego (w tym PSA), pojazdów zarówno osobowych, jak i lekkich dostawczych, użytkowych itd. Sprzęgło przekazuje moment obrotowy z wału korbowego silnika do skrzyni biegów. Pozwala łączyć i rozłączać skrzynię i silnik podczas każdej zmiany biegów. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich kompletnych sprzęgieł.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

40 LAT CITROËNA 2CV CHARLESTON

W październiku 1980 roku w czasie salonu samochodowego w Paryżu Citroën zaprezentował model 2CV 6 Charleston. Wersja specjalna Charleston, wyprodukowana w liczbie 8000 sztuk, odniosła tak ogromny sukces, że w lipcu 1981 roku weszła na stałe do gamy i była oferowana aż do momentu zakończenia produkcji 2CV.

Zobacz więcej
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies