1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry paliwa do silników diesla

Licząca 185 pozycji katalogowych, pokrywających 98% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów do silników diesla Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtry Eurorepar skutecznie chronią układ paliwowy przed zanieczyszczeniami, takimi jak zabrudzenia, rdza, pył czy obecność wody. Eurorepar oferuje gamę filtrów do silników diesla z wbudowanym metalowo- plastikowym monoblokiem nowej generacji, by sprostać wymaganiom technologii stosowanych we współczesnych silnikach diesla.

Zobacz więcej

Filtry paliwa do silników benzynowych

Licząca 46 pozycji katalogowych, pokrywających ponad 94% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów paliwa do silników benzynowych Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtr paliwa do silnika benzynowego usuwa zanieczyszczenia, osady lub rdzę obecną w postaci zawiesiny w paliwie lub przedostające się do zbiornika paliwa podczas tankowania. Filtr chroni gaźnik lub układ wtryskowy, który jest niezwykle wrażliwy na zanieczyszczenie paliwa.

Zobacz więcej

Filtry oleju

Licząca 204 pozycje katalogowe, które pokrywają zapotrzebowanie 97% parku samochodowego w Europie, gama filtrów oleju Eurorepar została zaprojektowana z myślą zapewnienia użytkownikom jak najwyższego poziomu satysfakcji. Filtry oleju odpowiadają za dostarczanie do silnika czystego oleju, zatrzymując pył ścierny, cząsteczki metalu, pozostałości po procesie spalania i wszystkie inne stałe zanieczyszczenia.

Zobacz więcej

Sprzęgła kompletne

Nowa gama kompletnych sprzęgieł Eurorepar odpowiada na zapotrzebowanie większości marek samochodów parku europejskiego (w tym PSA), pojazdów zarówno osobowych, jak i lekkich dostawczych, użytkowych itd. Sprzęgło przekazuje moment obrotowy z wału korbowego silnika do skrzyni biegów. Pozwala łączyć i rozłączać skrzynię i silnik podczas każdej zmiany biegów. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich kompletnych sprzęgieł.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

Polska premiera nowego PEUGEOT e-208

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego PEUGEOT e-208 w 100% elektrycznego.

Zobacz więcej

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO!

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

Zobacz więcej

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

Zobacz więcej