1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Filtry paliwa do silników diesla

Licząca 185 pozycji katalogowych, pokrywających 98% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów do silników diesla Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtry Eurorepar skutecznie chronią układ paliwowy przed zanieczyszczeniami, takimi jak zabrudzenia, rdza, pył czy obecność wody. Eurorepar oferuje gamę filtrów do silników diesla z wbudowanym metalowo- plastikowym monoblokiem nowej generacji, by sprostać wymaganiom technologii stosowanych we współczesnych silnikach diesla.

Zobacz więcej

Filtry paliwa do silników benzynowych

Licząca 46 pozycji katalogowych, pokrywających ponad 94% europejskiego parku samochodowego, gama filtrów paliwa do silników benzynowych Eurorepar została zaprojektowana z myślą, by zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom satysfakcji. Filtr paliwa do silnika benzynowego usuwa zanieczyszczenia, osady lub rdzę obecną w postaci zawiesiny w paliwie lub przedostające się do zbiornika paliwa podczas tankowania. Filtr chroni gaźnik lub układ wtryskowy, który jest niezwykle wrażliwy na zanieczyszczenie paliwa.

Zobacz więcej

Filtry oleju

Licząca 204 pozycje katalogowe, które pokrywają zapotrzebowanie 97% parku samochodowego w Europie, gama filtrów oleju Eurorepar została zaprojektowana z myślą zapewnienia użytkownikom jak najwyższego poziomu satysfakcji. Filtry oleju odpowiadają za dostarczanie do silnika czystego oleju, zatrzymując pył ścierny, cząsteczki metalu, pozostałości po procesie spalania i wszystkie inne stałe zanieczyszczenia.

Zobacz więcej

Sprzęgła kompletne

Nowa gama kompletnych sprzęgieł Eurorepar odpowiada na zapotrzebowanie większości marek samochodów parku europejskiego (w tym PSA), pojazdów zarówno osobowych, jak i lekkich dostawczych, użytkowych itd. Sprzęgło przekazuje moment obrotowy z wału korbowego silnika do skrzyni biegów. Pozwala łączyć i rozłączać skrzynię i silnik podczas każdej zmiany biegów. Eurorepar przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich kompletnych sprzęgieł.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

CITROËN ŚWIĘTUJE 50-LECIE MODELU GS

Z okazji salonu Retromobile 2020, który odbędzie się w dniach 5 – 9 lutego w Paryżu, Citroën świętuje 50-lecie modelu GS i pierwszy śmiały przejazd przez Saharę. 50-lecie modelu GS, który miał swoją premierę w 1970 roku, jest dla marki okazją do zaprezentowania Citroëna GS w wersji zaprojektowanej przez znanego architekta wnętrz Tristana Auera dla Les Bains. W powietrzu czuć również zapach przygody, bowiem na wystawie znalazła się replika Złotego Skarabeusza, czyli pierwszego samochodu, który przejechał Saharę w 1922 roku.

Zobacz więcej

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën prezentuje nową kampanię telewizyjną „SUV Citroën C5 Aircross – odkrywaj świat poza zasięgiem”. W skrócie: widzimy rodzinę w podróży, ojciec zdaje się rozpaczliwie szukać zasięgu sieci... A może jest odwrotnie? Może chce oderwać się od wszystkiego jadąc SUV-em Citroën C5 Aircross, którego wyjątkowy komfort zachęca do „zwolnienia tempa”?

Zobacz więcej

PEUGEOT SPORT PRZEDSTAWIA MODEL 208 RALLY 4

W 2020 roku gama pojazdów oferowanych przez PEUGEOT SPORT poszerza się o nowy model – PEUGEOT 208 Rally 4. Samochód ten jest następcą PEUGEOT 208 R2, będącego bestsellerem i punktem odniesienia w kategorii samochodów rajdowych z napędem na jedną oś. Kategoria ta została ostatnio przemianowana przez FIA na „Rally 4”.

Zobacz więcej