1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Pióra wycieraczek

Gama piór wycieraczek Eurorepar składa się z 57 referencji do ponad 96% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Została opracowana, by zapewnić klientom maksymalną satysfakcję.

Zobacz więcej

Klocki hamulcowe

Gama zawierająca 548 referencji zapewnia pokrycie 90% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Oferta klocków hamulcowych Eurorepar to optymalne połączenie ich wysokiej jakości, wydajności i korzystnej ceny.

Zobacz więcej

Akumulatory

Gama akumulatorów w naszej ofercie składa się z 23 referencji, pokrywających 90% parku samochodów użytkowanych w Europie. Zoptymalizowana oferta Eurorepar gwarantuje najlepszą relację jakości i wydajności do ceny.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

40 LAT CITROËNA 2CV CHARLESTON

W październiku 1980 roku w czasie salonu samochodowego w Paryżu Citroën zaprezentował model 2CV 6 Charleston. Wersja specjalna Charleston, wyprodukowana w liczbie 8000 sztuk, odniosła tak ogromny sukces, że w lipcu 1981 roku weszła na stałe do gamy i była oferowana aż do momentu zakończenia produkcji 2CV.

Zobacz więcej
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies