1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 60 grup towarowych składających się z ponad 12 000 części zamiennych do samochodów wiekszości marek, a także takich produktów jak opony czy oleje silnikowe. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Pióra wycieraczek

Gama piór wycieraczek Eurorepar składa się z 57 referencji do ponad 96% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Została opracowana, by zapewnić klientom maksymalną satysfakcję.

Zobacz więcej

Klocki hamulcowe

Gama zawierająca 548 referencji zapewnia pokrycie 90% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Oferta klocków hamulcowych Eurorepar to optymalne połączenie ich wysokiej jakości, wydajności i korzystnej ceny.

Zobacz więcej

Akumulatory

Gama akumulatorów w naszej ofercie składa się z 23 referencji, pokrywających 90% parku samochodów użytkowanych w Europie. Zoptymalizowana oferta Eurorepar gwarantuje najlepszą relację jakości i wydajności do ceny.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

DS 4 - TECHNOLOGIA STAJE SIĘ WYRAFINOWANIEM

Już w kilka tygodni po prezentacji DS 4 można składać zamówienia. Ceny zaczynają się od 114 900 zł (wersja DS 4 BASTILLE PureTech 130 Automatic). Pierwsze dostawy DS 4 planowane są na koniec roku, z priorytetem dla wersji DS 4 LA PREMIÈRE.

Zobacz więcej

WYPRODUKOWANO MILION SAMOCHODÓW CITROËN C3 TRZECIEJ GENERACJI

Trzecia generacja modelu C3 przekroczyła liczbę miliona egzemplarzy sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek pod koniec 2016 roku. Citroën C3, wyprodukowany w ponad 4,5 miliona sztuk od 2002 roku, potwierdza tym samym swoją atrakcyjność i pozycję światowego bestsellera marki. O sukcesie handlowym świadczy uplasowanie się wśród trzech liderów sprzedaży w tym segmencie w 2020 roku na czołowych rynkach: we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Portugalii, Danii, Słowacji czy Bułgarii.

Zobacz więcej
Akceptuję
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu podczas przeglądania naszego serwisu oraz podnoszenia jakości oferowanych treści. Szanując Twoją wolę będziemy korzystać z tych plików tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zostały okreśłone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych Polityka prywatności i Polityka cookies