1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Pióra wycieraczek

Gama piór wycieraczek Eurorepar składa się z 57 referencji do ponad 96% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Została opracowana, by zapewnić klientom maksymalną satysfakcję.

Zobacz więcej

Klocki hamulcowe

Gama zawierająca 548 referencji zapewnia pokrycie 90% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Oferta klocków hamulcowych Eurorepar to optymalne połączenie ich wysokiej jakości, wydajności i korzystnej ceny.

Zobacz więcej

Akumulatory

Gama akumulatorów w naszej ofercie składa się z 23 referencji, pokrywających 90% parku samochodów użytkowanych w Europie. Zoptymalizowana oferta Eurorepar gwarantuje najlepszą relację jakości i wydajności do ceny.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

CITROËN ŚWIĘTUJE 50-LECIE MODELU GS

Z okazji salonu Retromobile 2020, który odbędzie się w dniach 5 – 9 lutego w Paryżu, Citroën świętuje 50-lecie modelu GS i pierwszy śmiały przejazd przez Saharę. 50-lecie modelu GS, który miał swoją premierę w 1970 roku, jest dla marki okazją do zaprezentowania Citroëna GS w wersji zaprojektowanej przez znanego architekta wnętrz Tristana Auera dla Les Bains. W powietrzu czuć również zapach przygody, bowiem na wystawie znalazła się replika Złotego Skarabeusza, czyli pierwszego samochodu, który przejechał Saharę w 1922 roku.

Zobacz więcej

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën prezentuje nową kampanię telewizyjną „SUV Citroën C5 Aircross – odkrywaj świat poza zasięgiem”. W skrócie: widzimy rodzinę w podróży, ojciec zdaje się rozpaczliwie szukać zasięgu sieci... A może jest odwrotnie? Może chce oderwać się od wszystkiego jadąc SUV-em Citroën C5 Aircross, którego wyjątkowy komfort zachęca do „zwolnienia tempa”?

Zobacz więcej

PEUGEOT SPORT PRZEDSTAWIA MODEL 208 RALLY 4

W 2020 roku gama pojazdów oferowanych przez PEUGEOT SPORT poszerza się o nowy model – PEUGEOT 208 Rally 4. Samochód ten jest następcą PEUGEOT 208 R2, będącego bestsellerem i punktem odniesienia w kategorii samochodów rajdowych z napędem na jedną oś. Kategoria ta została ostatnio przemianowana przez FIA na „Rally 4”.

Zobacz więcej