1

Informacje produktowe

Gama części EUROREPAR obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych do samochodów różnych marek. Odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego i zapewnia możliwość zarówno obsługi eksploatacyjnej jak i wykonywania prostych napraw mechanicznych.

Pióra wycieraczek

Gama piór wycieraczek Eurorepar składa się z 57 referencji do ponad 96% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Została opracowana, by zapewnić klientom maksymalną satysfakcję.

Zobacz więcej

Klocki hamulcowe

Gama zawierająca 548 referencji zapewnia pokrycie 90% parku samochodów eksploatowanych w Europie. Oferta klocków hamulcowych Eurorepar to optymalne połączenie ich wysokiej jakości, wydajności i korzystnej ceny.

Zobacz więcej

Akumulatory

Gama akumulatorów w naszej ofercie składa się z 23 referencji, pokrywających 90% parku samochodów użytkowanych w Europie. Zoptymalizowana oferta Eurorepar gwarantuje najlepszą relację jakości i wydajności do ceny.

Zobacz więcej
2

Co nowego?

Polska premiera nowego PEUGEOT e-208

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego PEUGEOT e-208 w 100% elektrycznego.

Zobacz więcej

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO!

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

Zobacz więcej

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

Zobacz więcej